Технічна інформація

Ми пропонуємо повний комплекс послуг по створенню вашого винного погреба з його подальшою сервісною підтримкою

Дослідження об’єкту

Перший крок до реалізації Ваших задумів щодо створення винного погребу. Мета етапу: Збір всієї необхідної вихідної інформації для подальших розрахунків і визначення місця, умов, особливостей установки і типу встановлюваного кліматичного обладнання на місці.

Даний захід необхідно для того, щоб виробити оптимальне технічне та цінова пропозиція, що враховує всі Ваші побажання та індивідуальні особливості об’єкта.

Результат проведення етапу – технічна рецензія або акт дослідження об’єкта – попередню пропозицію, яке передається Вам протягом 2-3 днів після відвідування об’єкта нашим фахівцем.

Проектно-кошторисні роботи

Як це буде виглядати винний погреб і скільки це коштує? Головні питання для будь-якого замовника. Точні відповіді на ці питання можна отримати тільки після того, як зроблений дизайн-проект і розрахований будівельний кошторис.

Однак, вже на етапі попередніх консультацій, виходячи з результатів обстеження об’єкта, ми можемо зробити для вас орієнтовний розрахунок вартості, який буде уточнюватися і коректуватися (якщо це необхідно) за результатами проектування і виходячи з ваших побажань.

З досвіду, можна сказати, що вартість квадратного метра готового винного сховища з системою клімат-контролю обійдеться вам у 800-2000 у.о. і більше і залежить від таких факторів як матеріали для обробки, тип і розташування стелажів для вина і рівень насиченості приміщення іншими інтер’єрними елементами (декоративні балки, бочки, елементи кування і т.д.).

Будівельні та оздоблювальні роботи

Повний комплекс робіт, дотримання технології, правильний вибір матеріалів і комплектуючих – найважливіші чинники, які визначають правильне функціонування винного погребу протягом довгих років. Маючи досвід виконання даних робіт з 2000 року, ми реалізували велику кількість проектів, як для корпоративних, так і для приватних клієнтів.

Ми використовуємо різні матеріали для обробки і оснащення винного сховища – натуральний камінь, декоративну штукатурку, кераміку, дерево, метал, скло і створюємо інтер’єри винних кімнат в будь-якому стилі.

Монтаж обладнання, запуск, налагодження, випробування

Правильний вибір моделі кондиціонера і місця його установки, а також дотримання всіх рекомендацій виробника, гарантують надійну і ефективну роботу кондиціонерів WineMaster.

FONDIS WineMaster Logo

Будучи офіційним представником компанії FONDIS в Україні, ми маємо прямий доступ до досвіду установки та експлуатації обладнання у всьому світі, що допомагає нам уникнути багатьох помилок і забезпечити найкращу якість монтажу кліматичної системи.

Також ми надаємо послуги:

  • Комплектація винних стелажів аксесуарами

  • Гарантійне і післягарантійне обслуговування

  • Консультація професійних сомельє

  • Допомога у формуванні винної колекції

  • Початкове і регулярне наповнення винотеки