Ми пропонуємо повний комплекс послуг по створенню вашого винного погреба з його подальшою сервісною підтримкою

1

Дослідження об'єкту

2

Проектно-кошторисні роботи

3

Будівельні та оздоблювальні роботи

4

Монтаж обладнання, запуск, налагодження, випробовування

ДОСЛІДЖЕННЯ ОБ’ЄКТА

Перший крок до реалізації Ваших задумів щодо створення винного погребу. Мета етапу: Збір всієї необхідної вихідної інформації для подальших розрахунків і визначення місця, умов, особливостей установки і типу встановлюваного кліматичного обладнання на місці.

Вибір обладнання

Даний захід необхідно для того, щоб виробити оптимальне технічне та цінова пропозиція, що враховує всі Ваші побажання та індивідуальні особливості об’єкта.

Результат проведення етапу – технічна рецензія або акт дослідження об’єкта – попередню пропозицію, яке передається Вам протягом 2-3 днів після відвідування об’єкта нашим фахівцем.

Зателефонуйте або заповніть контактну форму ВИКЛИК ІНЖЕНЕРА для замовлення виїзду фахівця на Ваш об’єкт.

Заповнити форму

ПРОЕКТНО-КОШТОРИСНІ РОБОТИ

Як це буде виглядати винний погреб і скільки це коштує? Головні питання для будь-якого замовника. Точні відповіді на ці питання можна отримати тільки після того, як зроблений дизайн-проект і розрахований будівельний кошторис. Однак, вже на етапі попередніх консультацій, виходячи з результатів обстеження об’єкта, ми можемо зробити для вас орієнтовний розрахунок вартості, який буде уточнюватися і коректуватися (якщо це необхідно) за результатами проектування і виходячи з ваших побажань.

З досвіду, можна сказати, що вартість квадратного метра готового винного сховища з системою клімат-контролю обійдеться вам у 800-2000 у.о. і більше і залежить від таких факторів як матеріали для обробки, тип і розташування стелажів для вина і рівень насиченості приміщення іншими інтер’єрними елементами (декоративні балки, бочки, елементи кування і т.д.).

Розрахувати вартість

БУДІВЕЛЬНІ ТА ОЗДОБЛЮВАЛЬНІ РОБОТИ

Повний комплекс робіт, дотримання технології, правильний вибір матеріалів і комплектуючих – найважливіші чинники, які визначають правильне функціонування винного погребу протягом довгих років. Маючи досвід виконання даних робіт з 2000 року, ми реалізували велику кількість проектів, як для корпоративних, так і для приватних клієнтів.

Ми використовуємо різні матеріали для обробки і оснащення винного сховища – натуральний камінь, декоративну штукатурку, кераміку, дерево, метал, скло і створюємо інтер’єри винних кімнат в будь-якому стилі.

Підібрати матеріали

МОНТАЖ ОБЛАДНАННЯ, ЗАПУСК, НАЛАГОДЖЕННЯ, ВИПРОБУВАННЯ

Правильний вибір моделі кондиціонера і місця його установки, а також дотримання всіх рекомендацій виробника, гарантують надійну і ефективну роботу кондиціонерів WineMaster.

FONDIS WineMaster Logo

Будучи офіційним представником компанії FONDIS в Україні, ми маємо прямий доступ до досвіду установки та експлуатації обладнання у всьому світі, що допомагає нам уникнути багатьох помилок і забезпечити найкращу якість монтажу кліматичної системи.

Виклик інженера

Також ми надаємо послуги:

  • Комплектація винних стелажів аксесуарами

  • Гарантійне і післягарантійне обслуговування

  • Консультація професійних сомельє

  • Допомога у формуванні винної колекції

  • Початкове і регулярне наповнення винотеки